Certyfikowany Audytor Wewnętrzny/ Pełnomocnik ISO/IEC 27001:2013 (PN ISO/IEC 27001:2014) Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji


Dla nas najistotniejsza jest samodzielność. Mamy pełną świadomość tego, iż dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz śledzeniu bieżących zmian w zakresie standaryzacji systemów i procesów zarządzania, jesteśmy w stanie przekazać naszym Klientom takie rozwiązania i narzędzia działania, które pozwolą im w pełni się usamodzielnić.

Jedną z naszych licznych propozycji jest szkolenie pozwalające na przygotowanie Pełnomocnika/Audytora Wewnętrznego ISO. Jest to osoba o określonych kompetencjach, doskonale wprowadzona w zakres tematyczny swoich obowiązków oraz umiejętnie śledząca sposób realizacji założeń przyjętych norm. Jej wsparcie okaże się niezbędne zarówno w trakcie certyfikowania, jak również po jego zakończeniu.Mając na uwadze różnorodność organizacji współpracujących z naszą firmą uwzględniliśmy taki program szkolenia Pełnomocników/Audytorów wewnętrznych ISO, który pozwoli nam przygotować kandydatów do samodzielnej pracy.

Każdy audytor wewnętrzny ISO jest przez nas przygotowywany pod kątem indywidualnych wymagań i potrzeb danej organizacji. Dlatego też na początku współpracy przeprowadzamy dokładną analizę i ocenę bieżącego systemu zarządzania. W ten sposób udaje nam się rozpoznać zarówno słabe, jak i mocne strony. Warto także pamiętać, że wyłonienie spośród własnych pracowników takiego eksperta, który będzie czuwał nad prawidłową realizacja założeń międzynarodowych norm, pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów, które wiązałyby się z koniecznością podjęcia współpracy z ekspertem z zewnątrz.

Prowadzone przez nas szkolenia kończą się nadaniem certyfikatu potwierdzającego nie tylko uczestnictwo w kursie, ale również nowe kompetencje Pełnomocnika. Dbamy także o ciekawą (nastawioną na aktywizację uczestników) formę kursów. Zależy nam na tym, aby już na etapie szkoleń każdy uczestnik miał okazję wykorzystać nowo zdobytą wiedzę oraz odnaleźć się w praktycznym działaniu. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu przyswojenie nowych wiadomości i umiejętności stanie się nie tylko prostsze, ale i ciekawsze.

Tylko u nas otrzymasz dodatkowo bezpłatnie poradnik ebook: Analiza ryzyka>>


Poradnik ebook omawia zagadnienia dotyczące ryzyka wg norm ISO 31000 oraz ISO 27005.

Szkolenie przygotowuje kandydatów do samodzielnego przeprowadzania audytów wewnętrznych na zgodność z normą ISO 27001:2013 (PN ISO/IEC 27001:2014). Dzięki wielu ćwiczeniom i warsztatom uczestnicy poznają praktyczne aspekty przygotowania się do audytu, przeprowadzania audytu oraz dokumentowania jego wyników.


program szkolenia >>

CERTYFIKATY:

  • Audytora wewnętrznego oraz Pełnomocnika ISO 27001:2013 (PN ISO/IEC 27001:2014)

NASI TRENERZY:

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych trenerów, mających doświadczenie w audytowaniu firm z różnych branż

CENA:

Moduł 2-dniowy: Audytora wewnętrznego oraz Pełnomocnika ISO 27001:2013 (PN ISO/IEC 27001:2014) 1000 zł + 23% VAT/ osoba
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, pobierz formularz zgłoszeniowy lub zarezerwuj miejsce na szkoleniu poprzez formularz on-line:
Audytor/ Pełnomocnik ISO 27001
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany ważny e-mail)
 

 
UWAGA! Dla grupy powyżej 3 osób istnieje możliwość zorgnizowania szkolenia zamkniętego. Jeśli potrzebujesz doradztwa i konsultacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji - wyślij do nas zapytanie.