1. Wybierasz kursy, które chcesz zamówić

Lista naszych szkoleń e-learningowych znajduje się na stronie Szkolenia e-learningowe ISO. Znajdziesz na niej opisy szkoleń, orientacyjny czas trwania, ilość ekranów. Do każdego szkolenia e-learningowe przygotowaliśmy jego wersję demo, żebyś mógł sprawdzić jego zawartość przed zakupem.

Pełny program szkolenia oraz jego aktualna cena dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

zobacz nasze e-learningowe szkolenia ISO

2.Dokonujesz zakupu szkoleń

Po wyborze klawisza „Opis szkolenia” zostaniesz przeniesiony na stronę szkolenia w naszym sklepie internetowym e-doskonalenie.pl, gdzie będziesz mógł określić liczbę kupowanych szkoleń oraz oraz podać imiona, nazwiska i adresy poczty elektronicznej pracowników zgłaszanych na szkolenie. Posłużą one do przesłania danych do logowania (adres poczty elektronicznej) oraz wystawienia certyfikatu po ukończeniu szkolenia (imię i nazwisko).

Ekran logowania do sklepu e-doskonalenie.pl

3. Otrzymujesz fakturę pro-formę

Faktura proforma dostępna będzie na Twoim koncie w naszym sklepie internetowym e-doskonalenia.pl po zalogowaniu się za wybrane szkolenie

Historia zamówień w sklepie e-doskonalenia.pl

4. Opłacasz kurs

Opłacić kurs możesz przelewem bankowym lub przez przelewy24.

Po opłaceniu kursu otrzymasz dane niezbędne do zalogowania się na naszą platformę szkoleń e-learnigowych Centrum e-Szkoleń. Dostęp do szkolenia otrzymasz na okres 30-u dni.

5. Logujesz się do portalu szkoleniowego

Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do zamówionych szkoleń. Szkolenia zawierają omówienia wymagań, przykładowe wzory dokumentów oraz scenki „z życia wzięte”, przybliżające omawiane zagadnienia.

scenka szkolenia e-learningowego

6. Zdajesz egzamin

Po zapoznaniu się z materiałem szkoleniowym uzyskasz dostęp do egzaminu. Do zdania egzaminu możesz podchodzić wiele razy. Po uzyskaniu 70% punktów egzamin zostaje zaliczony i będziesz mógł pobrać certyfikat ukończenia kursu.

zobacz przykładowy certyfikat

i to już wszystko! Zapraszamy!