Nasi Klienci


Jesteśmy obecni na rynku od ponad 17 lat. Z naszych usług skorzystało już wiele przedsiębiorstw oraz organizacji, zarówno małych, średnich jak i dużych. Pomagaliśmy i doradzaliśmy firmom produkcyjnym, usługowym, medycznym oraz organizacjom rządowym.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi Klienci bardzo dobrze oceniają współpracę z nami i zwracają się do nas ponownie, gdy potrzebują skorzystać z usług doradczych lub szkoleniowych z zakresu systemów zarządzania i nie tylko. Przedstawimy listę referencyjną naszych Klientów, dla których mieliśmy okazję świadczyć usługi doradcze, szkoleniowe, audytowe i wiele innych.

Zaufali nam:

AC S.A. LUMENA S.A.
107 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ LYRECO POLSKA S.A.
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach
ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o. Made.pl Małopolska Agencja Doradczo Edukacyjna
Action S.A. Magnetix sp. z o.o.
Advantech Poland sp. z o.o. MAGO S.A.
Aelia Polska sp. z o.o. Maximus Broker sp. z o.o.
Aetea sp. z o.o. Mazowieckie Centrum Nefrologii mBank S.A.
Agencja Mienia Wojskowego McKinsey & Company sp. z o.o.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Mdh sp. z o.o.
Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. Mediana sp. z o.o.
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Meditrans Ostrołęka
Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. Meillerhgp sp. z o.o.
Agencja Rynku Rolnego Mennica – Metale Szlachetne S.A.
AGI Media Warszawa sp. z o.o. Mennica Polska S.A.
Agros Translations sp. z o.o. Merck sp. z o.o.
Akademia Górniczo-Hutnicza im. St. Staszica w Warszawie Metalchem Warszawa Spółka Akcyjna
Aliplast sp. z o.o. Metso Fabrics sp. z o.o.
Altar sp. z o.o. MGL sp. z o.o.
Ambient System sp. z o.o. Miejski Zakład Oczyszczania w Wołominie
ASCOR S.A. Międzynarodowy Instytut Outsourcingu
ASMA Polska sp. z o.o. MIKSTER sp. z o.o.
Asseco Poland S.A. Milar sp. z o.o.
ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Ministerstwo Finansów
ATM S.A. Ministerstwo Gospodarki
ATS sp. z o.o. Multichem sp. z o.o.
Auditoria Marcin Wojna Multiservice sp. z o.o.
AUREX LPG sp. z o.o. MWV Wall Bydgoska Drukarnia Akcydensowa sp. z o.o.
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. Nadwiślanka S.A.
AVET Information and Network Security sp. z o.o. NETGUIDE Jarosław Boguszewicz
AXPO Polska sp. z o.o. Netlink Piotr Paluch
BALTON sp. z o.o. Network Partners Tomasz Machnicki sp.j.
Bank Zachodni WBK S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SALUS
BBPBK TRANSCOMP sp. z o.o. NITROERG S.A.
Beckman Coulter Polska sp. z o.o. Normbud Jarosław Surosz
BEM Sp. z o.o. NZOZ PRIMA-DENT w Łodzi
BESTFEED sp. z o.o. NZOZ Salus Opieka domowa nad chorym terminalnie
Bestpharma Mateusz Poddębniak NZOZ w Zdunach Przychodnia Zdrowia
Bildau & Bussmann Polska Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce
Bipromasz Bipron Trading S.A. OPTeam S.A.
BKK Inwest Maciej Szynkarek OPTOMER Julian Meller, Zdzisław Rzetelski sp. j.
BMF Polska sp. z o.o. ORPA Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe sp. j.
BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA Sp. z o.o. Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów
BRE Bank S.A. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie
C.Witt-backaldrin sp. z o.o. PAKKO sp. z o.o.
Cadbury Wedel sp. z o.o. PayrollCenter sp. z o.o.
Camea sp. z o.o. Perfect Line S.A.
Canon Polska sp. z o.o. Peritus Management sp. z o.o.
Cargoforte sp. z o.o. Petrodom – Eko Domański Sp. J.
Carolina Car Company Sp. j. PGNiG w Warszawie oddział w Odolanowie
CDP SYSTEM Artur Misiewicz PHU FREZPOL sp. z o.o.
CelChemTrade sp. z o.o. – konsultacje PHU JEZNACH sp. j. – utrzymanie
Celon Pharma sp. z o.o. PHU Wisniowski
Centralny Ośrodek Informatyki i Górnictwa Spółka Akcyjna PIAS-KAN sp. z o.o.
Centralny Ośrodek Sportu PKF Tax sp. z o.o.
Centrum Informatyki Grupy PZU S.A. PKP Energetyka S.A.
Centrum Informatyki ZETO S.A. PKP Intercity S.A.
Centrum Komputerowe ZETO w Łodzi PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o.
Centrum Medyczne LIM sp. z o.o. PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.
Centrum Medyczne MEDYCEUSZ sp. z o.o. Plannja sp. z o.o.
Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego sp. z o.o. Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie sp. z o.o.
Centrum Odwykowe S.P.Z.O.Z PN standard P. Nazarewski, M. Raszkowski spółka jawna
Centrum Podróży Air Club Stanisław Modliński PN Standard P.Nazarewski, M.Raszkowski Spółka Jawna
Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A. Poczta Polska S.A. Centrum Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Centrum Unijnych Projektów Transportowych POLAR S.A.
Cezar S.A, POLFROST Internationale Spedition sp. z o.o.
Clondalkin Pharma and Healthcare Poland sp. z o.o. Polimex-Mostostal S.A.
Cludo sp. z o.o. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej (+ISO 27001) – aw
COFELY SERVICES Sp. z o.o. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
Comarch S.A. Polski Komitet Normalizacyjny
Comp S.A. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
CompNet Sebastian Strzech Polskie Koleje Państwowe S.A.
COPI S.A. Pommier Polska sp. z o.o.
COPY CON sp. z o.o. Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.
Copywriting Consulting IT Maksymilian Mamos PPHU ABA sp. z o.o.
Credit Agricole Bank Polska S.A. PPHU ProElite
Culinar Polska sp. z o.o. Printerweb Joanna Kotynia
Cyfrowe Sieci Multimedialne sp. z o.o. Prochem S.A,
Cyfrowe.pl sp. z o.o. Prochem S.A.
Delia Cosmetics sp. z o.o. PROKSEN Sp. z o.o.
Dolfamex sp. z o.o. Provident Polska S.A.
Dom Technika NOT sp. z o.o. PROZAP sp. z o.o.
Drosed S.A. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mieszkaniowej w Rykach
Drukarnia A-Z COLOR Przedsiębiorstwo Handlowe „All-Pol”
Drukarnia Naukowo-Techniczna oddział PAP S.A. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe „Port Północny”
DS. SMITH Polska S.A. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kutnie
DS. Software sp. z o.o. Przewozy Regionalne sp. z o.o.
DTS Transport sp. z o.o. PSE – Operator S.A.
Durrpol Sp. z o.o. PSE-OPERATOR S.A.
Dynamic Motors sp. z o.o. PWB i U.I.UNIBUD sp. z o.o.
ECM Group Polska sp. z o.o. PZU Centrum Operacji
EGB Investments S.A. Radio Kraków S.A.
EKO-TOUR Studio Edukacyjne Radmor S.A.
Eldruk – Zakład Poligraficzny sp. z o.o. Reichle & De-Massari Polska sp. z o.o.
Elektromontaż Poznań Spółka Akcyjna REKPOL spółka jawna
Elsen Logistyka sp. z o.o. Remondis Datta-Office sp. z o.o.
ELTECO POLAND sp. z o.o. Remondis Electrorecycling sp. z o.o.
EMAR – SAMORAJ spółka jawna Remondis sp. z o.o.
ENERGA – OPERATOR SA Rhenus Data Office Polska sp. z o.o.
Energa Informatyka i Technologie sp. z o.o. – aw/pełn. RR Donnelley Europe sp. z o.o.
Energa S.A. Runway sp. z o.o.
Energo-Inwest-Broker SA Rynex sp. z o.o.
Energop spółka z o.o. S&T Services Polska sp. z o.o.
Enigma Systemy Ochrony Informacji sp. z o.o. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Izabelinie
EUROBOX Polska sp. z o.o. Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Gminy Warszawa Bemono
Eurofoam Poznań sp. z o.o. SAS Institute Sp. z o.o.
Eurologistyka S.A. SAT-GUARD DEFENCE spółka komandytowa
EUROPAPIER-IMPAP sp. z o.o. SB Metal
Europatent.pl Adam Pawłowski SE Bordnetze Polska sp. z o.o.
Europoles sp. z o.o. Securitas Polska sp. z o.o.
Eurotrans sp. z o.o. SECURITY PLUS Sp. z o.o.
Fabryka Kabli Madex Spółka Jawna SEKA S.A.
Fabryka Mebli „FORTE” S.A. Sevenet S.A.
Filtrapol sp. z o.o. Severstal Distribution Sp. z o.o.
Finanse Agent Transferowy sp. z o.o. SGS Polska sp. z o.o.
Fine Altech Mława sp. z o.o. Siemens Enterprise Communications Sp. z o.o.
Fine Altech Mława spółka z o.o. SKOK im. F. Stefczyka
Firma Handlowa JAGO S.A. Sodexho Pass Polska
Flextronics International Poland sp. z o.o. Sodexo Polska sp. z o.o.
Flint Group sp. z o.o. Sofrecom Polska sp. z o.o.
FLYBROKERS Sp. z o.o. SOFTMAN S.A.
FM Polska sp. z o.o. SoftSystem sp. z o.o.
Fol-Druk S. Strzechowicz Sp. j. Solid Logistics sp. z o.o.
FOLPAK Sp. z o.o. Sopro Polska sp. z o.o.
Fracht FWO Polska sp. z o.o. SP Medical sp. z o.o.
Fresenius Kabi Polska sp. z o.o. SP ZOZ WSPR w Białymstoku
Fresh Logistics sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń SERWIS sp. z o.o.
Fundacja Polkom Audit Consulting Group SP-Medical sp. z o.o.
Fundacja Warszawskiego Instytutu Bankowości SP-Medical sp. z o.o. – wdrożenie, szkolenie aw
G.V.M. Carnit sp. z o.o. Spółdzielnia Inwalidów Świt
GEDEON Sp.J. Spółka Wydawnicza DR Josef Raabe Sp. z o.o.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odd.w Łodzi SPZOZ Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiaty Warszawskiego-Zachodniego
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddz. W Białymstoku SQS Paweł Sobczak
Germanischer Lloyd Industrial Services Polska sp. z o.o. SSANG GEUM Mława sp. z o.o.
Glaspo sp. z o.o. Stalkovent sp. z o.o.
Global e-Business Operations sp. z o.o. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Global Media sp. z o.o. Starostwo Powiatowe w Mławie
Główny Urząd Statystyczny St-Majewski Spółka Akcyjna
Gmina Kleszczów Stowarzyszenie Elektryków Polskich
Gmina Miasto Płock Strzelam bo lubię Michał Mizgalski
Gminna Gospodarka Komunalna OCHOTA spółka z o.o. SURET sp. z o.o.
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa sp. z o.o. Suzler Turbo Services Poland sp. z o.o.
Gray International sp. z o.o. Synthesis Media sp. z o.o.
GREKOP Krzysztof Kopański Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Grupa SILIKATY sp. z o.o. Takata – Petri Polska sp. z o.o.
GTS Poland sp. z o.o. Talent Stream sp. z o.o.
HaCon sp. z o.o. Talex S.A.
Heli Invest sp. z .o.o. Technokabel S.A.
Helimed Diagnostic Imaging sp. z o.o. sp. komandytowa Teletechnika Piotr Brych
HENKE-SASS, WOLF Polska sp. z o.o. TEXT Usługi Informatyczne Kowalczuk J.
Hertz Systems Ltd sp. z o.o. TK Telekom sp. z o.o.
HIGMED S.C. TK Telekom spółka z o.o.
Home.pl sp.j. TOP POINT sp. z o.o.
HT Lancet sp. z o.o. Total Grupa Consultingowa S.A.
HTL Strefa sp. z o.o. Towarzystwo Zarządzające SKOK sp. z o.o.
HUETTINGER Elektronic Sp. z o.o. TP Teltech sp. z o.o.
IDES Consultants Polska sp. z o.o. Trans-Formers Karpatia sp. z o.o.
IMNS Polska sp. z o.o. Transitions Technologies S.A.
Impel Cleaning sp. z o.o. Transportowy Dozór Techniczny
Inforsys BPO Poland sp. z o.o. TUV Rheinland Polska sp. z o.o.
INFOVIDE-MATRIX S.A. UCMS Group Poland Sp. z o.o.
Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia St. Kardynała Wyszyńskiego Uponor Polska sp. z o.o.
Instytut Techniki Budowlanej Urząd Dozoru Technicznego – audytorzy i eksperci
International sp. z o.o. Urząd Gminy Hrubieszów
Intertek Poland sp. z o.o. Urząd Komunikacji Elektronicznej
ISCG sp. z o.o. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ISS Facility Services sp. z p.p. (+ 9001, 14001) Urząd Miasta Kalwaria Zebrzydowska
J.S. Hamilton Poland Ltd sp. z o.o. Urząd Miasta Żyrardowa
JACKOLO spółka jawna Urząd Miejski w Mszczonowie
Johnson&Johnson Poland sp. z o.o. UTEX – CENTRUM sp. z o.o.
KAN-BUD sp. z o.o. VALMET TECHNOLOGIES sp. z o.o.
KANWOD Wiesław Tarczyński VEKA Polska sp. z o.o.
Kapsch Telematic Services sp. z o.o. VERATYM Tomasz Tymkiewicz
Karat Elektro Recykling sp. z o.o. VNH Fabryka Grzejników sp. z o.o.
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Warsaw Data Center sp. z o.o.
Knauf sp. z o.o. Warszawski Bank Spółdzielczy
Knowledgepool Group Ltd. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa Warszawa Spółka Akcyjna
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej Wielkopolski Bank Spółdzielczy oddział w Poznaniu
Komisja Papierów Wartościowych i Giełd Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strósia
Koncesjonowane Biuro Ochrony SERVO KUR i wspólnicy sp. jawna Wiko Company S.A.
KONE sp. z o.o. Wincanton Trans European Polska sp. z o.o.
Konrem Nauta Sp. z o.o. Winda Warszawa sp. z o.o.
Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
Krajowe Centrum Bankowania Tkanek i Komórek Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Wojskowe Zakłady Łączności NR 1 SA
Kredyt Bank S.A. Wytwórnia Prefabrykatów Betonowych Prefabruk A. Morawski, K.Morawska-Maga spółka jawna
Kronospan HPL sp. z o.o. Wyższy Urząd Górniczy
Kronospan Szczecinek sp. z o.o. Xella Polska sp. z o.o.
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris sp. z o.o. (trudne audyty) Zakład Cukierniczy „U Lecha” Leszek Truskolawski
LB sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach
LeasePlan Fleet Management sp. z o.o. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Opolu
Lemarpol – wózki widłowe sp. z o.o. Zakład Obsługi i Informatyki Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego
LG Electronics Mława sp. z o.o. Zakład Poligraficzny WIKING GRAF
Libner Polska sp. z o.o. Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych w Kobiernikach
Life+ sp. z o.o. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy
Logintrans sp. z o.o. (+ISO 9001) ZEC Energoservice sp. z o.o.
Logis S.A. ZHERMAPOL Sp. z o.o.
LPL Projects+Logistics Polska sp. z o.o. ZPO TUBUS S.J.