szkolenia Centrum Doskonalenia Zarządzania Meritum

Oferta naszej firmy skierowana jest do organizacji i instytucji, które mierzą wysoko – chcą działać w zgodzie z przyjętymi przez prawo standardami dotyczącymi funkcjonowania w danej branży. Dlatego jako eksperci prowadzimy kompleksowe szkolenia ISO z zakresu wdrażania norm 22301, 14001, 20000, 27001, 31000 oraz 9001.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm w kraju organizujących szkolenia ISO. Posiadamy wykształconą i doświadczoną kadrę pracowników i konsultantów, doskonale znających podstawy norm 22301, 14001 i innych. Staramy się, aby w każdej firmie czy organizacji zmiany wprowadzane były krok po kroku, tak aby kierownictwo i personel mogli się do nich skutecznie przygotować. Zależy nam, aby nawet po otrzymaniu certyfikatu 9001 czy 31000 firmy dalej działały zgodnie z najwyższymi standardami nie dopuszczając do obniżenia jakości oferowanych produktów czy usług.

Nasz kursy dotyczą skutecznego i stopniowego wdrażania norm w celu uzyskania certyfikatu i uzyskania przewagi rynkowej nad innymi, niecertyfikowanymi podmiotami. Dotyczą m.in.:

  • wdrażania systemów zarządzania ciągłością działania,
  • dostosowanie do wymagań dotyczących systemu zarządzania środowiskowego w organizacjach,
  • wprowadzenia usystematyzowanych standardów działania organizacji branży IT w zakresie efektywności i poprawności procesów,
  • zabezpieczenia danych oraz zwiększenie kontroli dostępu do nich.
wyślij wiadomość
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o szkoleniu, lub nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia z zakresu norm ISO lub chciałbyś zorganizować takie szkolenie w swojej firmie wyślij do nas zapytanie. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.