Ponad 600 sprzedanych produktów !

Z przyjemnością informujemy, iż odnotujemy ciągły wzrost zainteresowania produktami elektronicznymi będącymi naszego autorstwa: e-bookami i e-szkoleniami. W naszym sklepie zakupiliście Państwo już ponad 600 produktów. Przeważają poradniki dotyczące normy ISO 9001, 14001, zaś wśród szkoleń e-learningowych – szkolenia dla audytorów wewnętrznych ISO 9001 i 27001. Wzrost na rynku zainteresowania produktami elektronicznymi jest oczywisty, ale nas cieszy fakt, że w sklepie co roku odnotowujemy coraz więcej klientów związanych z branżą zarządzania jakością.

Zachęceni sukcesem sprzedaży produktów elektronicznych utworzyliśmy dla Państwa portal soscertyfikacja.pl. Odwiedzający go klienci korzystają z ułatwionego kontaktu z jednostkami certyfikującymi w sprawach audytowania oraz dostępu do artykułów, aktualności  i wydarzeń w branży.

Już wkrótce zapraszamy do e-sklepu w celu zapoznania się z naszymi nowymi produktami, będą to: Poradnik „27 kroków wdrożenia ISO 27001” oraz szkolenie e-learningowe „Analiza ryzyka w bezpieczeństwie informacji”. Wiedząc, że we współpracy z naszymi trenerami i konsultantami przede wszystkim cenicie sobie Państwo dobry kontakt i ich bardzo duże doświadczenie, dlatego i te produkty będą zawierały liczne przykłady a prostym językiem będą się odwoływały do doświadczeń.

Dziękujemy i zapraszamy

obsługa sklepu

www.e-doskonalenie.pl

www.soscertyfikacja.pl

Share this Post!

About the Author : admin